Akmens radiatoriai - ESTETIŠKA, EKOLOGIŠKA, EKONOMIŠKA ir EFEKTYVU

         Akmens radiatoriai Elith

Produktų katalogas

Sužinok daugiau
         Akmens radiatoriai Elith

Kodėl verta?

Sužinok daugiau
         Akmens radiatoriai Elith

Pritaikymas

Sužinok daugiau
         Akmens radiatoriai Elith

Ekologiška

Sužinok daugiau

Elektriniai akmens radiatoriai Elith

Elektriniai akmens radiatoriai Elith

ŠILDO KAIP KOKLINĖ KROSNIS– ŠVELNI, NATŪRALI ir SVEIKA ŠILUMA.

Tai pusiau akumuliaciniai radiatoriai, kadangi akmuo leidžia ilgiau sulaikyti šilumą ir išspinduliuoti ją visomis kryptimis. Jeigu radiatorius yra prijungtas prie kambario temperatūros termostato (rekomenduojame), jis papildomai mažina elektros sąnaudas šildymui: radiatorius tik palaiko reikiamą oro temperatūrą patalpoje, tai yra naudoja energiją tik apie 10-15 min. per valandą, sunaudodamas 200-300 W elektros energijos.

Akmens radiatoriai Elith yra gaminami iš marmuro arba granito plokščių, gabenamų iš Italijos, Graikijos ar Afrikos akmens skaldyklų. Į gamyklą patekę akmens blokai yra deginami, šlifuojami ir poliruojami lyg deimantai. Kai jų paviršius pradeda blizgėti baltai, rausvai, rusvai ar net melsvai, atsiskleidžia tikras ir nepakartojamas natūralaus akmens grožis. Vėliau plokščių kampai šlifuojami ir poliruojami, tada kitose plokščių pusėse freza padaromi specialūs grioveliai, kuriais išvedžiojami ir priklijuojami šildymo elementai - šildymo laidai. Išvedžiojus laidus, priklijuojamos šilumos izoliacijos plokštės, kurios net 95 proc. sumažina šilumos spinduliavimą per galinę radiatoriaus dalį (į sieną). Dėl šios technologijos konvekcija tampa minimali, o spinduliavimas per priekinę radiatoriaus dalį - maksimalus.

Šildymo elementas yra gerai izoliuotas, todėl šie radiatoriai gali būti naudojami net labai drėgnose patalpose, pavyzdžiui, virtuvėje ar vonios kambaryje. Be to, radiatoriuje yra du lengvai pasiekiami ir keičiami temperatūros jutikliai. Vienas jų kontroliuoja radiatoriaus paviršiaus temperatūrą, o kitas apsaugo radiatorių nuo staigių elektros srovės svyravimų.

Elektrinius akmens radiatorius labai lengva pritvirtinti - vertikaliai, horizontaliai ar netgi įstrižai. Jie gali būti tvirtinami beveik prie bet kokios sienos, naudojant patvarius tvirtinimo laikiklius, tolygiai paskirstančius radiatoriaus svorį ir užtikrinančius saugų jų eksploatavimą. Prireikus, radiatorius galima pastatyti ant specialiai pagamintų akmeninių kojų. Be to, jie gali būti pagaminami su rankšluosčių laikikliais, jei naudojami vonioje. O gausus radiatorių spalvų, dydžių ir galios pasirinkimas patenkins net išrankiausio kliento poreikius.

Šiems radiatoriams suteikiama dešimties metų garantija

Elektrinių akmens radiatorių specifikacija

Modelis

Išmatavimai (cm)

Galia, W

Srovė, A

Įtampa, V (1/N/PE ~50Hz)

Svoris, kg

MH17

135x60x3

1650

7,2

230

73

MH15

125x60x3

1450

6,3

230

67

MH12

100x60x3

1150

5,0

230

52

MH09

100x50x3

850

3,7

230

44

MH07

100x40x3

650

2,8

230

35

MH04

60x40x3

350

1,5

230

21


Akmens rušys ir spalvos 
Išsirinkite Jums labiausiai patinkančią ir labiausiai derančią prie Jūsų interjero. Taip pat galima užsisakyti skirtingų spalvų, dydžių ar galios radiatorių.

Natūralaus akmens spalva gali skirtis nuo spalvos nuotraukoje. Kiekvienas radiatorius – unikalus!

Papildoma informacija (pdf):